Reference Kurzy oděvní tvorby

Kurz byl skvělý a určitě bych ho doporučila ostatním. Nejvíce se mi líbíly lekce šití, především pak práce na finálním modelu formou drapingu.
Nelépe se mi během šití pracovalo s Terezou, která se nám během všech hodin plně věnovala a pomáhala nám dokončit naše modely. Také se mi velmi líbil výlet do ateliéru La Formela.
No a z čeho jsem byla nejvíce nadšená tak to bylo závěrečné focení s modelkou. I když jsem si závěrečným modelem nebyla moc jistá a na focení se mi nechtělo, nakonec jsme byla nadšená. Model na modelce vypadal skvěle a všechny pořízené fotky jsou krásné. 

Seminář Úspěšná oděvní značka byl skvělý, jako člověk, který má nápad a teprve se ho chystá realizovat, jsem dostala řadu tipů, odkazů a rad, na co pamatovat, ale také reálný vhled do úskalí výrobního procesu. Dva odpolední hosté měli neuvěřitelně zajímavé vyprávění, je vidět, že mají za sebou kus tvrdé práce a umu, měli co říct, moc zajímavé a inspirativní osobnosti. Jsem ráda, že jsem se semináře zúčastnila. Prostředí ateliéru a všichni lektoři jsou velmi profesionální a příjemní.

Kurz byl skvělý, získala jsem hodně zajímavých informací. Plánuji zavést již zavedenou značku, tento kurz byl orientovaný spíše na zavedení nové značky. Nicméně byl vedený na profesionální úrovni. Děkuji

Jmenuji se Martina Dvořáková a jsem absolventkou fashion kurzu komplet Institutu modní tvorby. Po ukončení kurzů v dubnu 2014 jsem se zúčastnila soutěže Arcolor a jako jedna z 8 vybraných finalistek, prezentovala kolekci inspirovanou lidovým odíváním. Ústředním tématem kolekce byla práce s modrotiskem, které se věnuji i v současné době ve své oděvní tvorbě pod značkou Made By Ordinary. Používám především modrou látku, obarvenou v indigu a látky s tradičními vzory pocházející z modrotiskařské dílny ve Strážnici na Moravě.

Chtěla jsem Vám poděkovat, protože jsem díky Vašim kurzům získala odvahu zúčastnit se soutěže a vytvořit celou kolekci sama. Zkušenosti získané v kurzu i účinkováním v soutěži mě motivovaly k dalšímu vzdělávání a konečně i k založení své vlastní značky.

Níže zasílám odkaz na nově založený e-shop a facebook stránku značky, kde se můžete dovědět vice o mé tvorbě a příběhu, který stojí za značkou (v anglickém jazyce).

https://www.etsy.com/shop/madebyordinary

https://www.facebook.com/madebyordinary

Níže posílám odkaz na Arcolor stránky finalistů v roce 2014 s ukázkou mé soutěžní kolekce.

http://www.arcolor.cz/index.php/finaliste_2014.html

Chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat. Kurz mě moc bavil...třeba u mě ze stránky šití mi toho nepřinesl tolik, protože jsem většinu znala ze školy a spíše jsem se znovu do toho dostala a naučila se třeba jiné fígle a to jsem moc ráda, ale ze stránky módy a vytvoření značky, tak v tomhle se mi otevřely oči.
Jsem ráda, že jsem poznala více mladých návrhářů, jak to v ČR vůbec s módou je, jak se člověk může a nemůže uchytit.Prostě to co jsem potřebovala. Velice jsem spokojená s fotkama..ty jsou vážně super..focení jsem si užila a modelka byla skvělá i fotograf :)

Ráda bych poděkovala za velice inspirativní a přínosný kurz UNIQUE FASHION MARKETING. Nejenže atmosféra během kurzu byla skvělá, ale dozvěděla jsem se plno zajímavých informací, které jsem však neuplatňovala jen teoreticky, ale i prakticky. Určite se plánuji zapsat na další kurz. Tímto bych chtěla ještě jednou opravdu poděkovat a držím palce ať se daří! Kateřina Rohová

Přihlásila jsem se na půlroční kurz, už mám za sebou první měsíc. Každou lekci vedou lidé z praxe. Např. módní návrháři, kteří se tím živí, takže informace dostávám hned z první ruky. Módní kresba pro tvorbu vlastních návrhů, konstrukce střihů, šití, materiály... jsem naprosto nadšená!

Dobrý den vše!
Girls_ fashion team _ ráda bych poděkovala za skvělou spolupráci celého Vašeho týmu! :)
Jsem absolvent kurzu MODNÍ KRESBA.
Během celého kurzu mým úkolem bylo vytvoření projektu na zahraniční stážé. Tento kurz mi dal inspiraci a především sebedůvěru. Co je kresba pro designera? Kresba je vlastní emocionalní výraz. Velmi důležitou roli pro designera je vyjádřit své myšlenky pomocí kresby. Proto tento kurz pomohl mi najít své vlastní směr v skicování, můj vlastní rukopis. Girls_ děkuji!
Přeji hodně úspěchů a skvělých studentů! :) A.

Dobrý den,

chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za příjemně strávený čas, cenné rady a kontakty. Včerejší coaching mi moc pomohl, znovu jsem získala nadšení a energii to všechno dokázat :-) Moje značka se mi nyní bude snadněji budovat, když vím, že se mohu obrátit na zkušené profesionálky, které vždy dobře poradí. Určitě využiji dalšího coachingu před spuštěním eshopu. Tak si budu držet palce ať to vše brzo zvládnu, před Velikonocemi 2016 musím spustit jarní kampaň. Přeji příjemný nejen tento den :-) ať se Vám daří

Markéta Kettnerová

Nedávno som absolvovala Intenzívny fashion kurz a som veľmi šťastná a vďačná ,že som tu bola. Vďaka kurzu sa mi naskytol nový pohľad na tvorbu ako módneho designéra. Je to obrovská skúsenosť a zážitok či, už mal pred tým človek skúsenosti alebo nie.
Veľkým plus je prístup a atmosféra v ateliéri. Lektori sú veľmi príjemní a priateľskí takže, som sa cítila s nimi veľmi uvoľnene :) Taktiež bolo pre mňa zážitkom komunikovať a spolupracovať so skutočnými módnymi návrhármi. Na kurze spoznáte mnoho skvelých ľudí a nadviažete nové priateľstvá, ktorí vám spríjemnia celý kurz (aspoň v mojom prípade to bolo tak a som nesmierne šťastná ,že tomu tak bolo ♥)...
V každom prípade tento kurz je skvelý v tom ,že je v celku rôznorodý. Veľmi ma posunul dopredu a odniesla som si odtiaľ presne to, čo som potrebovala a teraz sa môžem rozvíjať ďalej vďaka kurzu, ktorý mi ukázal veľkú škálu možností. Stojí to za to ! Odporúčam všetkými desiatimi ;)
Ďakujem krásne za všetko :) 

V Institutu módní tvorby jsem měla příležitost absolvovat dva kurzy - BASIC a následně MEDIUM. Oceňuji především přístup lektorů, kteří jsou módními návrháři a tvorbu oděvů od vytvoření střihu po styling mají naprosto v malíčku. Ochotně poradí s výběrem látky, jak upravit střih na vaši postavu a zároveň dokáží být velmi trpěliví. Na kurzech vždy panuje přátelská atmosféra – stihnete na nich probrat jakákoli témata – novými módními trendy počínaje, vašim víkendovým programem (ne)konče.
Osobně pro mě Kurzy oděvní tvorby byly velkým přínosem. Vyzkoušení strojů v ateliéru institutu pro mě bylo vůbec první seznámení s šicím strojem v životě a jsem lektorům velmi vděčná za to, že se díky nim rozrůstá počet oblečení, které jsem si dokázala sama ušít.
Velmi se mi líbilo obohacení kurzu o semináře Jak si založit vlastní značku, módní kresby či hodiny drapingu.
Kurzy oděvní tvorby se tak pro mě staly velmi inspirativním a kreativním trávením času. Děkuji vám.

 Absolvovala som Intenzivny tyzdnovy fashion kurz, ktory bol pre mna jednym velkym zazitkom! Doposial som netvorila, skor len vytvarala svoj osobity styl...;)

Mladi navrhari a kusky od nich su pre mna velkym nadsenim, mam rada veci ine a inak...moznost stretnut tvorcov mody, vidiet, ze to realne ide a uvolnit sa od vsetkych zabran, predsudkov a len tvorit...:) Kurz bol pre mna velkym zazitkom, balzamom na dusu, stretnutim velmi inspirativnych a povzbudzujucich ludi, umelcov, ktori nieco dokazali...
Dakujem vsetkym, ktori nam vytvorili pre mna nezabudnutelnu atmosferu a podielali sa na mojom velkom zazitku...;) Najma vsak: za skvelu organizaciu Klarke Haunerovej, za osobity a pre mna uvolnujuci pristup Monike Prikrylovej, za ispiraciu panovi Klirovi...a mojim uzasnym "spoluziackam" Natalke a Kacke, velka podpora, dvoch dam s velkym srdcom :)
Dakujem z celeho srdca, za to ze som si uvedomila, ze vlastna tvorba ma hodnotu...tvorba si vzdy najde svojich nadsencov a odporcov...:)
Dakujem, velmi rada sa vratim, al. poprosim o radu :)
Jana

Víkendový kurz konstrukce a modelace střihů s p. Ditou Petrusovou Filipovou byl intenzivní, velmi užitečný a "ušitý přesně na míru" pro někoho, kdo si nemůže dovolit větší časové dotace. Nedozvíte se, jak začít od nuly, je lepší mít základní zkušenosti s šitím a snějakými těmi střihy z burdy apod. Dozvíte se, jak rychle, chytře a kreativně upravovat základní střihy, na co si dát pozor, ale třeba i z jakých materiálů šít a kde je sehnat. Skvělá motivace pustit se do projektů naplno! Doporučuji!

Fashion kurz BASIC bych doporučila všem, kdo se chtějí rychle zorientovat a realizovat své představy ve světě módní tvorby! A to doslova od A do Z. Naučil mě zvládnout základní techniky šití i osahat si techniku tzv. drapingu, vyznat se v nabídce materiálů a látek a zároveň nahlédnout do práce módních návrhářů a získat zajímavé zkušenosti z oboru. Pro mě tedy spousta inspirace do další práce a těším se na podzim na pokračování :)

Střihový kurz vedený Ditou Petrusovou Filipovou předčil moje očekávání. Doporučuji všem, které nebaví upravovat střihy z Burdy a chtějí se posunout o kus dál. To, co se dozvíte od Dity, Vám nikde jinde neřeknou. Pro mě nejlepší investice, jen tak dál!

Zúčastnila jsem se semináře - Úspěšná oděvní značka. Neměla jsem představu co mě čeká. Nenapadaly mě žádné otázky, na které bych se měla ptát. Nechala jsem tomu volný průběh. Jelikož začínáme s partnerem v oboru, tak už něco málo máme nachystané a tak vše co na semináři bylo řečeno mi dalo další impuls jít do toho. Přístup všech byl velice příjemný a inspirující. LZúčastnila jsem se semináře - Úspěšná oděvní značka. Neměla jsem představu co mě čeká. Nenapadaly mě žádné otázky, na které bych se měla ptát. Nechala jsem tomu volný průběh. Jelikož začínáme s partnerem v oboru, tak už něco málo máme nachystané a tak vše co na semináři bylo řečeno mi dalo další impuls jít do toho. Přístup všech byl velice příjemný a inspirující. Lektoři neskrývali ani žádné negativní problémy, které mohou nastat při začátku, ale i během podnikání v tomto oboru. Zakončení semináře s úspěšným návrhářem Miroslavem Bártou byl úžasný! Děkuji za vše majitelce Klárce Haunerové, která seminář uvedla a také návrhářce Ditě Petrusové Filipové za jejich profesionální přístup. Ráda bych navštívila ještě některé nabízené kurzy a tak se těšit na další setkání. Vřele doporučuji.

ektoři neskrývali ani žádné negativní problémy, které mohou nastat při začátku, ale i během podnikání v tomto oboru. Zakončení semináře s úspěšným návrhářem Miroslavem Bártou byl úžasný! Děkuji za vše majitelce Klárce Haunerové, která seminář uvedla a také návrhářce Ditě Petrusové Filipové za jejich profesionální přístup. Ráda bych navštívila ještě některé nabízené kurzy a tak se těšit na další setkání. Vřele doporučuji.
 

Petra je zakladatelkou módního portálu www.fashionwakey.cz a v průběhu šesti měsíců k nám docházela na program pro pokročilejší studenty MEDIUM. Veškeré reporty z vybraných lekcí bez cenzury najdete pod odkazem: FASHION ATELIER, případně v Pdf verzi pod odkazem: KOMPLETNÍ REPORT / FASHION WAKEY VE FASHION ATELIERU.

Prihlasila jsem se do pulrocniho kurzu Basic, protoze jsem nikdy nesila a o fashion industry vim jen to, co koncovy spotrebitel vedet muze. Takze skoro nic. Kurzy mi prisly jako skvely uvod do teorie a hlavne praxe. Zatim se chci zamerit jen na siti samotne, o zalozeni vlastni znacky nebo oboru designera zatim realne neuvazuji, ale pokud se casem timto smerem vydam, urcite vyuziji krom kurzu klasickeho siti i dalsich seminaru zamerenych na tvorbu vlastni znacky a marketing. Urcite muzu Basic kurz doporucit, protoze videt na konci kurzu foceni vlastnorucne usitych kousku je super odmena :-). Diky a tesim se na dalsi kurz.

Chcete začít podnikat v módním průmyslu a nevíte jak začít? Není třeba zoufat. Dohnat se dá vše a nemusíte se obávat znovu usednout do lavic a poslušně si zapisovat do sešitu. Budete se divit, ale tentokrát vás to bude bavit! Když už víte, co chcete informace, které obdržíte, budou mít pro vás obrovský přínos. A není nic poutavějšího, když vám vědomosti předávají přímo lidé z oboru. A právě tak to chodí ve Škole oděvní tvorby a marketingu Ing. Kláry Haunerové.

Navštívili jsme seminář: „Jak založit úspěšnou oděvní značku“ a byli jsme velmi mile překvapeni. Ateliér Clarisse v Korunní, kde škola sídlí, působí velmi příjemným dojmem, stejně jako všechny lektorky, se kterými jsme se během kurzu seznámili. Byly to majitelka Školy oděvní tvorby  - Ing. Klára Haunerová, módní návrhářka navrhující pod labelem jsem  - Lanka Štěpánková a návrhářka specializující se na pánskou módu na míru  - Dita Petrusová Filipová. Seminář probíhal po celý jeden den v komorní atmosféře s pěti studenty. Tento počet je ideální, jelikož je tu prostor i pro vaše dotazy, na které vám všechny dámy mile rády odpoví.

Z kurzu si odnesete maximum už především proto, že jste si ho vybrali a jste tam dobrovolně. Ať už rozjíždíte svou módní značku, pracujete v oboru, nebo jste prostě jen vášnivý módní fanda, pro každého z vás se tam najdou velmi cenné informace, které dřív či později určitě v praxi využijete.     

Nebojte se tak i nadále vzdělávat, i když je dvacítka už za vámi. Nyní si z přednášek odnesete mnohem více. Teď už víte, co chcete. Z kurzu vytěžíte pro vás potřebné maximum, ze kterého vás škola už zkoušet nebude. Ale vyzkouší vás z něho sám život. Tak využijte nabízených kurzů, seminářů a workshopů ze Školy oděvní tvorby a marketingu, uspějte ve svém businessu a obstojte v životní zkoušce na jedničku!      

Absolvovala jsem letní kurz fashion marketingu pod vedením Evgenie Klochay a Kláry Haunerové. Už nějakou dobu jsem tento obor chtěla studovat, nebo se o něm dozvědět něco více. Neváhala jsem a ihned se na kurz přihlásila. Nejvíce mě potěšil fakt, že jsme informace nejenom přebíraly, ale s nimi prostřednictvím různých projektů v praxi i pracovaly. Tím jsme se mohly přesvědčit, zda jsme danou látku opravdu pochopily. Obě lektorky dokázaly navodit opravdu skvělou atmosféru během celého kurzu. Moc děkuji Škole oděvních kurzů a marketingu za možnost studia tohoto oboru a vřele doporučuji ostatním. Kdybych měla celý kurz shrnout jediným slovem - perfektní!

V ateliéri som absolvovala intenzívny fashion kurz a veľmi som si ho užila. Naučila som sa naozaj veľa nových a zaujímavých vecí, ktoré sa mi určite zídu. Vôbec sme sa nenudili a naozaj sme si kurz užívali. Skvelá bola rovnako ako módna kresba, tak aj samotná realizácia modelu, exkurzia po Parížskej ulici s p. Bártom a rovnako skvelá bola aj prehliadka Pavla Berkyho v rámci Fashion Weekendu. Vybavenosť ateliéru bola tiež výborná, takže sa nám šilo jedna radosť :) Rozhodne plánujem ďalší kurz, na ktorý sa už teraz veľmi teším a módnemu ateliéru Clarisse veľmi pekne ďakujem za túto skúsenosť :)

Absolvovala jsem seminář Jak založit úspěšnou oděvní značku. Seminář na velmi profesionální úrovni s výjimečnými informacemi z českého i zahraničního prostředí, k jakým se jen tak nedostanete, Vám určitě rozšíří možnosti k cestě za budováním úspěšné značky. Problematiku, kterou aktuálně řešíte s Vámi profi lektoři individuálně proberou, poradí, předají Vám zkušenosti a navedou Vás na správnou cestu v podnikání. Seminář Jak založit úspěšnou oděvní značku mě velmi pomohl a vřele všem doporučuji!

Absolvovala jsem exkurzi do ateliéru ODIVI. Nemohu napsat nic jiného, než že jsem byla (a stále jsem) naprosto nadšená. Jak s přístupem samotné Kláry Haunerové (dala mi prostor zúčatnit se, byť nejsem studentkou jejich kurzu), tak i ze samotné Ivy Burkertové.Bylo úžasné vidět, že ke splnění svého snu nepotřebuje žádný papír ze školy a stačí "jen" píle a chtít. Iva je bezpochyby skvělá mladá žena a hezký člověk.Posezení u ní bylo tak přátelské, jako bychom se znaly odjakživa. Kávu/čaj s ní bych doporučila všem, kteří potřebují vlít život do žil a dostat zpět do duše nadšení. Třešničkou na dortu byla samozřejmě možnost vidět naživo její modely a slyšet příběhy a komentáře k její vlastní tvorbě. Opravdu perfektně strávené odpoledne a nezbývá mi než říct ..klobouk dolů. A Kláře ještě jednou děkuji za její ochotu :)

Inu, celkovy dojem z kurzu byl takovy, ze me kurz nadchnul a uz mam v planu dalsi dva kurzy. Hlavne me nadchla priprava a vyroba. Urcite jsem se vic dozvedela od lektorek v prubehu tvurciho procesu, nez z prednasek, ktere siti predchazely. Uz se tesim na fashion weekend.

Prostřednictvím Kláry a jejích fashion kurzů jsem se dostala k úžasné příležitosti - navštívit atelier Ivy Burkertové, návrhářky značky ODIVI. Iva vyprávěla o svých začátcích a radila jak na to, když se člověk pustí do módní branže. Slyšet její příběh bylo velmi poučné a inspirující. S kolegyněmi jsme shlédly novou kolekci, videa z přehlídek a dozvěděly jsme se taje ze zákulisí. Za ODIVI je spousta práce, která se ale Ivě vyplatila, značka se úspěšně rozrůstá! Iva nám dala rady, na co se připravit a nadchla nás pro naše vlastní tvoření. Kláře H. moc děkuji za příležitost se s Ivou seznámit. Bylo to prostě skvělé!

Netradičně pojatý kurz šití, během kterého si můžete ihned realizovat svůj vybraný model. Učíte se rychle a efektivně to, co zrovna potřebujete. Oceňuji především profesionalitu lektorů (ať už to byl Pavel, Dita nebo Klára), kteří mají spoustu zkušeností, nápadů a vstřícný přístup. Kurz měl výborné zázemí. Pokud hledáte kurz s vysokou kvalitou služeb, pak jsou kurzy od Kláry to pravé.

Se vším jsem byla velice spokojená. Přístup lektorů byl skvělý. Konceopce kurzu mi vyhovovala. Bylo dobré se dozvědět o materiálech, něco o módní kresbě, vyzkoušet si to a  následně zhotovit svůj model. Jsem ráda, že jsem BASIC absolvovala a po prázdninách rozmýšlám pokračování. Pavel jako lektor super!

Všetko mi vyhovovalo, sam spokojna, přístup lektorů - vynikajúcí, koncepce kurzu splnila moje očekávania, škoda, že už končí. Kurz sa mi páčil. Určitě sa eště na nejaký prihlásím - zaujali ma modelace strihou.

Kurzy oděvní tvorby Kláry Haunerové mohu všem jen doporučit. Celý tým kurzů je na profesionální úrovni a vždy mají individuální přístup. Pod vedením Kláry Haunerové a jejich kurzů Fashion marketingu jsem založila svojí značku Vona apparel, pokud se chystáte udělat první krok-rozhodně doporučuji! Celý tým Vám pomůže zrealizovat Vaše sny. Tímto chci všem poděkovat a teším se na další spolupráci.

Absolvovala jsem kurz Unique fashion marketing pod vedením Kláry a bylo to famózní! :) Klára je naprosto jedinečný člověk, který se skvěle poslouchá, díky tomu jak horlivě přednáší. Vše co zná a ví předá a výuku přizpůsobí Vašim potřebám a přáním. Byly to pro mě neuvěřitelně pozitivní dva dny, které mě nakoply do toho, abych příští rok vycestovala a abych si šla zatím, co mě baví a naplňuje.
(A Mirek Bárta je taky úžasný člověk, který řekne vše co má na srdci. :))

Fashion víkend 1.3-3.3.2013 byl poučný,zajímavý.Lektoři PAVEL BERKY a DITA PETRUSOVÁ FILIPOVÁ super.Děkuji za pěkný víkend.Pokud budete pořád podzimní Faschion víkend,určitě se přihlásím.

Interiér i vybavení super, jen lokace trochu horší. Kurz byla vyvážený, přesně tak, aby obsáhl základní techniky, dovednosti i teorie - základ pro budoucí tvorbu, žádné výhrady nemám. Celkový dojem z kurzu je pozitivní. Kurz byl opravdu dobře koncipován a naplnil mé očekávání. Těším se na další spolupráci!

Příjemné prostředí ateliéru, vybavení velmi vyhovovalo. Přístup lektorů byl přátelský, laskavý a vstřícný, SUPER! Velmi děkuji, skvěle jsem tu zrelaxovala a naučila se krásné věci...těším se na pokračování!

Prostředí a atmosféra v ateliéru velmi příjemná, vybavení úplné. Lektorka velmi příjemná, ochotná. Danou problematiku vždy a srozumitelně vysvětlila. Co se koncepce kurzu týká, velmi jsem ocenila, že je do kurzu zahrnuta i teoretická část. Celkový dojem z kurzu - budu jen doporučovat!

Výborná dostupnost, ateliér světlý, prostorný, absolutně dostačující vybavení, přístup lektorů osobitý, lektorky trpělivé. Koncepce kurzu - absolutně dokonalé, celkový dojem z kurzu - příjemný.

Ateliér - super, přístup lektorů - ještě lepší než super, koncepce kurzu - ideální, celkový dojem z kurzu - bombový!

Nemohu napsat nic jiného než, že kurz byl skvělý ve všech směrech. Daya je skvělá lektorka, aterilér krásný a velmi dobře vybavený. Těším se na další setkání a děkuji za uvedení do světa šití neboť první krok je nejdůležitější a Vám se podařilo mi nadchnout pro šití. Kurz mohu všem doporučit.

Kurz byl skvělý. Naučila jsem se: rozeznávat textil, vědět něco o módních trendech aj. Také znám více módních návrhářů. Dozvíme se také kde nakupovat látky. Šly jsme do obchůdku k panu Miroslavovi Bártovi. Lidé co absolvují tento kurz(nejen kurz i workshop aj.) mají určitě velkou budoucnost. Doporučuji lidem kteří se rozhodují. Naučíme se také co je určitě velmi důležité pro mod. návrháře prezentovat a obhájit svůj model. Bavila mne koláž ale nejvíc šití na aranžerské panně. Výborné jsou také slečny lektorky Daniel, Klára a Dita které se Vám celou dobu skvěle věnují. Chtěla bych jim ještě jednou poděkovat a doufám že se ještě jednou uvidíme a že to nebyl můj poslední kurz.

Dobrý den, s kurzem jsem byla velice spojená. Lektorka Dita byla báječná. Skvěla uměla vést a poradit a dokonce naučila základy šití i úplného začátečníka, jako jsem já. Vybavení bylo taky výborné. A k tomu všemu ještě báječné "spolužačky". Velmi děkuji a doufám, že se uvidíme v dalším kurzu.

Lokalita dostupná, blízko centra, velice vyhovující prostředí ateliéru, příjemné, přátelské a profesionální. Vybavení adekvátní náplni kurzu. Přístup lektorů profesionální, přátelský  a to s ohledem na všechy stupně pokročilosti studentů. Koncepce kurzu mi perfektně vyhovovala, skvělé rozvržení mezi teoretickou a praktickou částí. Skvěle zvolená témata, aktivity mimo ateliér (fashion talk, návštěva APEDU). výborný, doporučuji dále.

Perfektní prostředí, lokace super, dopravní dostupnost skvělá, interiér příjemný, tichý. Vybavení - absolutně nic mi nechynělo. Lektoři vždy k dispozici, velmi trpěliví. Mým cílem bylo dozvědět se a naučit jak model vznikne od úlného začátku až do konce. Cíl nadmíru splněn. Děkuji.

Přístup lektorů: profesionální

Koncepce kurzu: zábavná, tvůrčí (nebyla nuda)

Celkový dojem z kurzu: Super 1*

Vybavení ateliéru je perfektní, nic nikomu nechybělo, takže supr. Interiér vyhovoval, lepší by byl větší prostor, ale byla jsem spokojená! Přístup lektorů byl perfektní, profesionální - veliká spokojenost. Celkově jsem velice spokojená z kurzu, vůbec jsem nečekala to, co jsem tady získala. Opravdu veliká spokojenost. Určitě budu pokračovat i v jiných kurzech od Vás:)

Absolvovala jsem kurz konstrukce a modelací střihů a ačkoliv jsem s konstrukcemi měla už zkušenosti se střední školy (sice už před cca 16cti lety) s přístupem Dity se to nedá srovnávat. Troufám si tvrdit, že na první pohled nepochopitelné výpočty a čáry pochopí v jejím podání každý.
Oceňuji také to, že jsme si střih mohli zhotovit v reálném provedení a ne jen ve zmenšeném měřítku. Díky tomuto kurzu jsem si střihy oblíbila a už jsem podle nich zhotovila několik věcí, které sedí a nemusela jsem je nijak moc pracně upravovat, tak jako podle střihů z Burdy.
Tímto ještě jednou moc děkuji Ditě za její výborný přístup, trpělivost a hlavně i to, že její hodiny byly plné pohody a příjemně stráveného času.
Také jsem absolvovala fashion víkend s Danielou, kde jsem měla možnost zhotovit střih a ušít ne tolik typickou pánskou košili na latinskoamerické tance (jedná se o košili, která je ušitá jako body). Víkend byl moc fajn, odreagování, zábava a pohoda. A výsledek - košile dopadla dle očekávání a její majitel je spokojen :-) Velké dík Daniele :-)
Přístup všech z Clarisse je velmi přátelský a vstřícný. Vřele doporučuji všem!

Vedení oděvního kurzu Ditou Petrusovou a přístup celého týmu překonalo mé očekávání.
Rovněž příjemné prostředí a technické zázemí ateliéru nabízí skvělé podmínky pro vlastní tvorbu. Těším se na další pokračování!
 
Díky Ditě Petrusové Filipové jsem strávila příjemné tvůrčí chvíle v ateliéru. Bohaté zkušenosti, které ochotně předává skrze své skvělé pedagogické schopnosti jsou velmi cenné pro každého, kdo má chuť se v oboru vzdělávat.

 

Kurzy můžu jedině doporušit, opravdu to je to, co tady hodně chybí. Stačil týden a naučil jsem se toho tolik, kolik bych se nikdy sám nedokázal naučit a hlavně vím, co od sebe i materiálů můžu čekat. Těším se na další kurzy, dají studentovi víc, než nějaká škola.

Referenční formulář

Níže prosím uveďte své zkušenosti s našimi kurzy. Děkujeme a přejeme pracovní nadšení do dalších tvůrčích dní.