Otevřená móda znamená také instituce, které pomáhají veřejnosti zapojit se do procesu kreativní tvorby, a to na profesionální úrovni. Notoricky známé jsou již instituce jako Make up Institut, díky kterému přibývají mak- up profesionálové nebo Backstage škola stylu, kde se můžete naučit kromě nutností pro dokonalý styling i to, jak založit a vést dobrý fashion blog.
Mezi nadějné nové fashion talenty se řadí i studenti z oděvního ateliéru Clarisse-kurzy oděvní tvorby. Ve Fashion MAP rozhodně rádi podporujeme nadějné návrháře a proto také vznikl mini editorial absolventů posledního kurzu objektivem Tomáše Rice a díky styling a MUA Kateřiny Krobové.




Do otevřeného módního jsme se zapojili jakoFashion MAP s našim týmem před dvěma lety. Přinést všechno to, co u nás vzniká, blíže k vám domů, do šatníku, do povědomí.Věříme, že jsme zdrojem informací při budovaní jisté éry a na to jsme u nás velice hrdí.
Celý článek naleznete pod odkazem: http://fashion-map.cz/cs/otevrena-lokalni-moda-jak-se