Oděvní přednáška Miroslava Bárty!!

25.05.2011 14:15
Modní návrhář Miroslav Bárta se během své přednášky dotkne oblasti typologie postav, správného využití proporcí a disproporcí. Velká část přednášky pak bude věnována současným trendům a tipum kde nakupovat!
Přednáška Vám přinese nové poznatky, jak o typu Vaši postavy, tak o tom, jak vyzdvihnout přednosti či skrýt nedostatky.
 
KDY: Čtvrtek 23.6.2011 18:30 hod
KDE: Fashion studio Kláry Haunerové, Oldřichova 30, Praha 2
PRO KOHO: Pro každého, kdo si neví rady se svojí postavou a rád by získal názor a cenné rady od odborníka ve svém oboru.
ZA KOLIK: 899 Kč
KDO JE MIROSLAV BÁRTA?
Miroslav Bárta vystudoval Střední průmyslovou školu oděvní a Vyšší odbornou školu oděvního návrhářství v Praze. V období studií se účastnil zahraničních stáží a realizoval zakázky pro prestižni firmy. Po ukončení studií se vrhl do světa módy a vytvořil si rozsáhlou klientelu, včetně českých celebrit jako je např. Jana Šulcová, Kristína Kloubková, Renata Czadernová, Libuše Vojtková a další. Miroslav Bárta má rád extravaganci a volnou ruku při tvorbě. Jeho doménou jsou večerní šaty, ale i elagantní a sportovní móda.
Novinkou značky Miroslava Bárty je bižutérie nesoucí jméno MBárta Jewellery a v současnosti také moderuje další televizní pořad o stylu - Co se na sebe, když?
 
Více informací naleznete na webových stránkách
http://www.miroslavbarta.eu/index.php
 
Každá z účastnic obdrží dárek - naušnice MBárta Jewellery v hodnotě 250 Kč
 
Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si své místo! info@kurzyodevnitvorby.cz