FASHIONBOOK.CZ: Tenisový set, Karolína Krupková

15.06.2015 14:52

Text: Karolína Krupková, web: http://www.fashionbook.cz/2015/06/14/tenisovy-set/

Celý svět sportuje. Začalo to pravděpodobně někdy vlnou zumby a končí tak, že můj kluk navrhuje „cvičící centrum pro celou rodinu“, holky z redakce chodí pravidelně běhat a moje máma praktikuje cviky, které používá k tréninku vojáků americká armáda! A já mezi tím vším sedím neustále u počítače (rozuměj práce/studium) a jím Brumíky. Všichni někam utíkají a já už se bojím i začít: z obavy, že už je nedoženu.

zuzka1zuzka5

Ale já mám taky koníček, který je in! Není to bikram jóga, ani pilates. Já šiju! A v Institutu módní tvorby jsem měla možnost si ušít tyto skvělé tenisové šaty! Jsou ze stoprocentní bavlny, měkké, příjemné. Ale bohužel k nim nemám krásné nohy Zuzky Gašparovičové, která mi řekla: „běhej a budeš je mít taky…“. Že bych tedy nakonec začala …?

zuzka2

zuzka4

Fotily jsme na břevnovských kurtech uprostřed Ladronky, kde zpocení tenisté dohrávali své sety, kolem šustily větrovky udýchaných běžců. A Zuzka se podobala slečně Terebové ze Saturnina, neb „ženskou s rovnýma nohama, aby člověk hledal lupou“. Toto léto chci nosit jen vlastnoručně ušité tenisové šaty, polehávat na lavičce, mít červenou rtěnku a retro raketu (kterou si budu zakrývat mý macatý nohy).

zuzka3

zuzka6

zuzka8

Modelka: Zuzka Gašparovičová

Šaty: Karolína Krupková, Institut módní tvorby

Bunda, Mikina: Adidas 

Boty, Náhrdelník: H&M

Batoh, Láhev: Urbanlux 

Poděkování: Jan Židů, TJ Břevnov